מתוקתקים לבית

עוברים דירה או חיים בבלגן? מתוקתקים יחזירו לך את הביטחון, הסדר והנוחות בבית. השירות מורכב מרכיבי השירות הבאים: 1) אריזת בית לקראת מעבר. 2) פריקת תכולת בית לאחר מעבר. 3) מיון ופינוי חפצים לתרומה. 4) פינוי חפצים לתרומה. 5) ארגון ותכנון מרחב המגורים. 6) סידור הבית. 7) יעוץ מתוקתקים. 8) עיצוב.

מתוקתקים לעסקים

עסק מתוקתק הוא עסק שבו כל המנגנונים עובדים בסינרגיה. ארגון וסדר בעסק מגדילים את ההכנסות. לעסק צריכה להיות מותאמת "חליפה", שבה העובדים והלקוחות ירגישו חוויה. שירות מתוקתקים לעסקים כולל: ארגון וסדר במשרד, שהייה במרחב מעוצב, בדגש על נוחות ונגישות ותחושת ביטחון של כל מי ש עובד בו או נכנס אליו.

מוצרים "שומרי ארגון וסדר"

מתוקתקים מציעים כלים ועזרים חכמים המאפשרים לנו להיות מאורגנים בחיים. כלים קלים לתפעול עם ערכת הסבר, אביזרים והוראות הפעלה. 1) משחק ארגון וסדר - משחק חשיבה לבית מסודר יותר. 2) אביזרים ועזרים לארגון החפצים שלנו. 3) עזרים לניהול סדר יום משפחתי. 4) עזרים לניהול כללי הבית.

ילדים מתוקתקים

הורים מעצבים הרגלים לילדים מינקותם. הדבר נכון גם לארגון וסדר בחייהם. מתוקתקים מציעים סדנאות מתוקשבות ופרונטליות למשפחות וילדים, על מנת לעזור לכם, ההורים, להקנות לילדיכם מיומנויות והרגלים של ארגון וסדר, לניהול חייהם הבוגרים. הקניית מיומנויות מגיל צעיר חושפת את הילדים למגוון אינטליגנציות, ומכינה אותם לחיים מחוץ לבית. נורמות והרגלים נבנים מינקות. עיצוב האישיות משתרש בעיקר בתקופת הבגרות. אבל זה קורה עוד קודם בדגש על גילאי 10-18. מתמחים בסידור חדר ילדים עם קשב וריכוז.

מתוקתקים לקראת לידה

סידור וארגון חדר לרך הנולד הוא הצעד הראשון בהתוויית הדרך עבורו. על פי מחקרים שונים, עיצוב, ארגון וסדר חדר הילדים תורמים להתפתחותו של הילד ויכולות הלמידה שלו בשלביו הראשונים. שירות ארגון ועיצוב חדר לרך הנולד, תוך התאמה לאופי הבית,מאפשר חקר הסביבה, למידה, התפתחות הביטחון העצמי וכישורים חברתיים. החדר צריך לאפשר: • גמישות ומרחב. • סביבה בהירה ומוארת. • ביטחון ובטיחות.

מדריכים דיגיטליים

אין לכם גמישות רבה, ובכל זאת רוצים להצליח להתארגן מחדש? מתוקתקים מציעים מגוון סדנאות המקנות מיומנויות ארגון וסדר, בשיטת "עשה זאת בעצמך". קורסים מתוקשבים ילוו אתכם ויסייעו לכם לעבור את השינויים בחיים.

שירותים לחיים מתוקתקים